Rodzinne obozy narciarskie

Oferta Bojan Sport

Oferta LOW PRICE – Obozy staramy się organizować w takich warunkach w jakich sami spędzamy urlop w górach. Dzieci przyjeżdżają wraz z rodzicami do apartamentów w niezbyt dużych ośrodkach z tańszymi skipasami oraz mniejszym ruchem na stokach. Istotne dla nas jest aby w ośrodku znajdowało się także miejsce przystosowane do nauki małych dzieci (przede wszystkim wyciąg taśmowy).

Ideą naszych obozów jest wysoka jakość szkolenia. Grupy są maksymalnie 8-io osobowe, początkujący w pierwszych etapach nauki często jeżdżą 1 do 1, a małe dzieci w grupach 3 do 5 osobowych.

Mimo że wyjazd za granice na narty kojarzy się zawsze z dużo większym kosztem niż w kraju, postanowiliśmy zorganizować to tak, żeby nawet ludzie z mniejszym budżetem mogli sobie na taki wyjazd pozwolić. Nasze wyjazdy niskobudżetowe charakteryzują się możliwością dopasowania oferty do potrzeb i budżetu, nie mamy więc ceny pakietowej za osobę.

W ten sposób udało nam się skalkulować tygodniowy wyjazd dla rodziny 4 osobowej za ok 6 000 zł. (w cenie szkolenie dla dzieci, nocleg i skipasy dla całej rodziny – dojazd w zakresie własnym).

Niezmiernie ważna podczas nauki jest atmosfera i relacje między dziećmi, więc w trakcie szkolenia uczymy wzajemnego szacunku i współpracy. Nauka przez zabawę i w miłej atmosferze zawsze przynosi najlepsze efekty.

Safety first – w szkolenie wplatamy elementy pierwszej pomocy, bezpieczeństwa na stoku oraz zachowania w górach.

W nauce dzieci starszych wykorzystujemy elementy jazdy sportowej, freeridu oraz odwiedzamy snow parki.

Pierwszego dnia każde dziecko dostaje kamizelkę odblaskową ze swoim imieniem oraz smycz z blankietem gdzie rodzice wpisuje swoje numery telefonów. Rodzice dostają kartę z numerami telefonów do wszystkich instruktorów, wzajemna możliwość kontaktu pozwala wszystkim bezstresowo korzystać z uroków Alp – a o to przecież chodzi.

Ma być miło – na stoku zawsze jest termos z ciepłą herbatą a w przerwie rozdajemy dzieciom batony, oprócz tego instruktorzy szczególnie młodszych grup maja kieszeniach pełne cukierków i chusteczek higienicznych.

Co drugi dzień rozdajemy na stoku różne gadżety, koszulki, czapki, smycze, odblaski na kaski itp.

Ostatniego dnia organizujemy zawody. Starsze dzieci jeżdżą gigant a najmłodsze dzieci slalom przygotowany specjalnie dla nich w formie toru przeszkód – każdy uczestnik szkolenia dostaje dyplom i medal.

Ostatnio dodane zdjęcia

2021 © Zimowe rodzinne obozy narciarskie w Aplach, Austrii, Włoszech
Kontakt: Łukasz Bojanowski, ul. św. Huberta 23, 40-542 Katowice, e-mail: bojan@bojan.com.pl | tel: +48 601 428 826
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net